Karton Çanta Tasarımlarımız

Hüma Ambalaj ve Karton Çanta olarak uzun süredir baskı ve ambalaj sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler özellikle karton çanta ürünleri ve türevleri konusunda bizi sektörün bilinen ve güvenilen bir firması haline getirdi. Müşterilerimizin memnuniyetlerini ve güven duygularını kazabilmek ve kazandığımız bu güven duygusunu devam ettirebilmek için verdiğimiz mücadeleye bu zaman kadar aralıksız devam ettik. Piyasanın oluşturduğunu olumsuz durumlardan herkes gibi bizler de etkilensekte misyonumuzdan hiçbir zaman taviz vermedik. Sonuç olarak da yola çıkarken benimsediğimiz bu misyonumuzun meyvelerini, sektörde önde gelen bir firma haline gelerek almış olduk.

Ambalaj ve baskı sektörünün ürün yelpazesi oldukça geniştir. Kartvizitlerden el ilanlarına, reklam ürünlerinden etiket baskılarına kadar onlarca ürünü bünyesinden barındıran bu sektörde kalıcı bir firma olabilmek için, baskı sektörünün tüm ürünlerini üretmek yerine sadece karton çanta ürünlerine odaklandık. Bu vizyonumuz bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz oldu. Bizler tek bir ürünü en iyi şekilde üreterek işini en iyi şekilde yapan bir firma olmayı kendimize amaç edindik. Bu amaç uğrunda da elimizden gelenin en iyisini yaparak sektörün en iyi karton çanta üreticisi olduk.

Karton çanta üretimi bilinenin aksine bizler için oldukça zorlu bir süreçtir. Firmanın marka değerine değer katacak bir tasarımın oluşturulmasının ardından, karton üzerine basım yapma ve daha sonrasında kartonun şekillendirilme süreçleri uzman ekiplerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Tüm bu üretim süreçlerine müşterilerimizin ve bizlerin ortak kararları neticesinde başlanmaktadır. Bizler için müşterilerimizin düşünceleri ve değer yargıları çok önemlidir. Zira karton çanta sadece bir taşıma aracı değildir. Karton çantalar kullanıldıkları firmaların dışarıda ki yüzleridir. Bundan dolayı karton çantanızın firmanızı ve değerlerinizi yansıtıyor olabilmesi en önemli hedefimizdir. Bu hedefe ulaşabilmenin ilk yolu da karton çantanızın misyonunun doğru şekilde belirlenmesidir. Karton çantanızın üstleneceği bu misyonu belirlemede içine düşeceğiniz kararsızlık ve zorluklar karşısında en büyük yardımcınız, Hüma Ambalaj ve Karton Çanta olarak bizlerin olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Karton çanta ürünlerini birçok sektör kullanmaktadır. Bu sektörlerin başında

  • Ayakkabı Sektörü
  • Bayan Erkek ve Çocuk Giyim Sektörü
  • Eşarp ve Şal Sektörü
  • Gelinlik Abiye ve Damatlık Sektörü
  • Gümüş Altın ve Aksesuar Sektörü
  • Kuruyemiş Gıda ve Şarküteri Sektörü
  • Optik ve GSM Sektörü
  • Parfümeri ve Kozmetik Sektörü
  • Telefon ve Elektronik Ürün Grubu Sektörü

gelmektedir. Karton çanta üretimi konusunda verilecek kararların birçoğunu karton çantanın kullanılacağı sektör belirler. Yapılacak karton çantanın ebat ölçüleri, kullanılacak kağıt malzemesi, selefon kullanımı ve kullanılacak renk sayısı gibi önemli unsurlar sizlerin isteklerine ve sektörünüze göre belirlenirler.

Tasarım konusunda içine düşebileceğiniz kararsızlığı aşmanın en iyi yollarından biri de daha önce yaptığımız tasarımları görmektir. Karton çanta tasarımlarımız sizlere kendi karton çanta tasarımınızı oluştururken yardımcı olacaktır.